KONTAKT OSS

I 2019 åpner det nye Bølgen bad & aktivitetssenter. Bølgen får felles inngangsparti med barne- og familieetaten i kommunen, Frognhallen og treningssenter. Til sammen blir det et komplett folkehelsesenter, 10 000 kvm ren helse.

Når anlegget åpner vil det være bemannet ca. 25 stillinger for å sørge for sikkerhet og gode opplevelse for gjester.

Siv-Katrin Ramskjell
Daglig leder
siv.ramskjell@mntuxitmfrzxljjz.prev.site
Mob. 901 94 149
Bjørn Wilhelmsen
Nestleder/avd. leder Drift og teknisk
bjorn.wilhelmsen@mntuxitmfrzxljjz.prev.site
Mob. 458 30 274
Cecilie W. Fjeldvik
Adminstrasjonsansvarlig (permisjon)
cecilie.fjeldvik@mntuxitmfrzxljjz.prev.site
Mob. 976 50 341
Lara-800x800
Lara Janine Mordt
Administrasjonsansvarlig (vikar)
Lara.Mordt@mntuxitmfrzxljjz.prev.site
Mob. 414 86 797
Nina Jensen Dobloug
Avd. leder Bølgen Trening
nina.dobloug@mntuxitmfrzxljjz.prev.site
Mob. 959 16 888
Krzysztof Frymarkiewicz
Avd. leder Bølgen kafé
krzysztof. frymarkiewicz@mntuxitmfrzxljjz.prev.site
Mob. 967 28 885
Silje Alexander
Avd.leder Resepsjon
silje.alexander@mntuxitmfrzxljjz.prev.site
Mob. 479 01 495
Thomas Ritter
Thomas Ritter
Avd.leder Bølgen bad
thomas.ritter@mntuxitmfrzxljjz.prev.site
Mob. 928 39 921

Begrepet «badebyen Drøbak» – er et retrobegrep som gir assosiasjoner til varmbadet og småhusbebyggelsen som er unike verdier for Drøbak. Bølgen med badeland, treningssenter og idrettshall er nåtidens moderne møte med fortiden. Punktet hvor badebyens verdier og historie treffer nåtiden. Bølgen sin samfunnsoppgave er å styrke folkehelsen i Frogn kommune. I tillegg skal vi være en aktiv medspiller for å styrke kommunes og stedets verdier og identitet – vi skal se fremover og tydelig kommunisere «helse og glede for alle».

BØLGEN BAD & AKTIVITETSSENTER
DRØBAK FROGN IDRETTSARENA KF
Belsjøveien 2, 1440 Drøbak
Sentralbord: 64 90 62 80
bolgen@mntuxitmfrzxljjz.prev.site

Org.nr. 918 347 151

Nettsiden er i Beta versjon og under utvikling frem mot åpning av Bølgen bad & aktivitetssenter. Vi håper du etterhvert finner det du ønsker deg av innhold og informasjon.